कोभिड १९ ‘ए’ फुटसल च्याम्पियन

0
42

चितवन / स्वर्गीय प्रतापसिंह गुरुङ स्मृति तेस्रो कोभिड १९ खुला नकआउट फुटसल प्रतियोगिताको उपाधि आयोजक कोभिड १९ ’ए’ ले जितेको छ । शनिबार सम्पन्न फाइनल खेलमा क्षेत्रपुर फुटसल एरेनालाई हराउँदै आयोजक टिम समेत रहेका कोभिड १९ ‘ए’ च्याम्पियन बनेको हो ।
चितवन फुटसल एण्ड स्पोर्ट्स जोन भरतपुर ७ मा भएको उपाधि भिडन्तमा कोभिड १९ लाई च्याम्पियन बनाउन उर्गेन शेर्पाले एक मात्र निर्णायक गोल गरे । कोभिड १९ ’ए’ का अशोक मगर म्यान अफ दि म्याच चुनिए ।
विजेता बनेको कोभिड १९ ’ए’ ले नगद ५१ हजार ५०० रुपैयाँसहित ट्रफी प्राप्त गरेको छ । यस्तै उपविजेतामा सीमित क्षेत्रपुरले २६ हजार ५०० प्राप्त गरेको छ ।
आयोजकका उर्गेन शेर्पा प्रतियोगिताभरको उत्कृष्ट खेलाडी घोषित भए । आयोजककै आशिष डङ्गोल उत्कृष्ट गोलरक्षक, नारायण क्षेत्री उदयमान खेलाडी, प्रकाश बगाले उत्कृष्ट प्रशिक्षक तथा क्षेत्रपुरका रोजल दाहाल सर्वाधिक गोलकर्ता बने ।
विजेता तथा उपविजेता टिमलाई प्रमुख अतिथि भरतपुर महानगरपालिका ७ का वडाध्यक्ष राजेन्द्रमणी काफ्ले, चितवन जिल्ला फुटबल संघका अध्यक्ष श्री कृष्ण कार्की, सह प्रायोजक सेन्ट्रल कलेज अफ भोकेसनल ट्रेनिङ प्रालिका प्रिन्सिपल यज्ञबिलास पौडेल (वाईबी) लगायतले पुरस्कार वितरण गरेका थिए ।